Başkan Osman Çelik, seçim döneminde sözünü verdiği yerlere doğal gaz verilmesi için girişimlerde bulunmuş ve bu girişimlerin sonucunda ilk etapta beş mahalleye doğal gaz müjdesi vermişti.

Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğalgaz hattı için kazılan alanlarda asfalt yama çalışmaları yapılıyor.

Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Uçkaç, kurban bayramını Erbil'de geçirdi Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Uçkaç, kurban bayramını Erbil'de geçirdi

Altyapı çalışmaları tamamlanan Çubuklu Mahallesi’nde asfalt işlemlerine devam eden ekiplere kolaylık dileyen Başkan Çelik, “Yazın gelmesini fırsat bilen ekiplerimiz hava sıcaklıklarına aldırmadan son sürat doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızda asfalt ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşlarımız da bizler de bu çalışmalardan ziyadesiyle memnunuz. Söz verdiğimiz gibi en kısa sürede çalışmaların tamamlanacağı Çubuklu Mahallemizden sonra diğer mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızı da tamamlayıp hemşehrilerimizi temiz enerjiyle buluşturacağız.” ifadelerini kullandı.

Çalışan ekiplere soğuk limonata ikram eden Başkan Çelik, mahalle sakinleriyle sohbet ederek çalasımalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Çelik Çalışmaları Yerinde İnceledi 6Başkan Çelik Çalışmaları Yerinde İnceledi 5Başkan Çelik Çalışmaları Yerinde İnceledi 3Başkan Çelik Çalışmaları Yerinde İnceledi 4Başkan Çelik Çalışmaları Yerinde İnceledi 2Başkan Çelik Çalışmaları Yerinde İnceledi