Sakarya’da arka arkaya açılış ve temel atma törenleriyle gündemden düşmeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Ormanpark’ta gazetecilerle bir araya gelip çalışmalar hakkında sohbet etti.

Halk54 Haber Merkezi

Akyazı terminali törenle açıldı Akyazı terminali törenle açıldı

Halk54 Genel Yayın Yönetmeni Murat Uygun, Halk54 Genel Yayın Müdürü Hüseyin Cumalı, RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Halk54 Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz, Yenigün Gazetesi Genel Müdürü Müjdat Çetin, Engin Arapoğlu ve Halk54 Reklam Müdürü Fuat Koçer ile buluşan Başkan Ekrem Yüce yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Seçim sonrasında sistemi kurduklarını ve şu anda kurulan sistemde çalıştıklarını anımsatan Başkan Yüce, Sakarya’ya her alanda hizmet ettiklerini ve etmeye devam edeceklerine vurgu yaptı.

Gazeteci Hüseyin Cumalı’nın sorularını da yanıtlayan Başkan Yüce, tarım anlamında yaptıkları büyük atılımların süreceğinin altını çizdi. Tarımın yanı sıra şehrin her noktasına hakim olduklarına vurgu yapan başkan Ekrem Yüce, kültür ve sosyal anlamda yaptıkları atılımların süreceğini belirtti. Alt ve üst yapıyla ilgili 16 ilçede ciddi çalışmalar içinde bulunduklarını belirten Yüce, Sakaryalıların her zaman hizmetkarı olduklarını belirterek, “Hizmet odaklı çalışıyoruz. Vatandaşımızın istek ve sıkıntılarına yönelik çalışmalarımız sürecek” dedi.

Sakarya’nın kalkınması, gelişmesi, ekonomik anlamda daha ileri gitmesi, tarımsal anlamda şehrin marka olması, çevreci sanayiyle birlikte yol almak istediklerini, enerji anlamda ciddi atılımlar yapmaya devam edeceklerini, kaliteli içmesuyunu çeşmelerden akıtmayı sürdüreceklerini, alt ve üst yapının yanı sıra insana dokunan projeleri hizmete sokmaya devam edeceklerini, şehrin yaşam kalitesinin daha artması için yoğun mesai harcamaya devam edeceğinin ana başlıklarla altını çizen Başkan Yüce, “Bizim derdimiz şehrimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bunun için 7/24 çalışmaya devam edeceğiz” dedi.