Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, tüm İslam alemin Kurban Bayramını kutlayarak, bayramın 2. gününde parti binasında bayramlaşma programı yapılacağını belirterek tüm vatandaşları davet etti.

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül mesajında şunları kaydetti; “İdrak etmekte olduğumuz infak, yardımlaşma ve paylaşmanın adı olan Kurban Bayramı’nda yardımın ve infakın da anlamı her zamankinden farklı bir mahiyet taşıyor. Bayramda zor bir dönemden geçen milletin, geleceğe umutla bakmasının en büyük arzumuzdur.

Müteahitlerden BBP'nin yeni il başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti Müteahitlerden BBP'nin yeni il başkanına 'hayırlı olsun' ziyareti

Bayramlar bize, insanlar arasında hiçbir ayrım yapılmaması gerektiğini, yoksullukla hiçbir bahanenin arkasına sığınılmadan mücadele edilmesi gerektiğini, adaletli ve hoşgörülü olmayı hatırlatır. Çok zorluğu birlikle aşan milletimiz, baki birliği için ilk kez mesafeleri araç edecek. Ama bu mukaddes gün ve anların hatırına mazide olduğu gibi atide de gönüllerde birleşecek, kenetlenecek. İnanıyoruz ki milletçe bu büyük sıkıntıyı da geride bırakacak, eski bayramlarımıza kavuşacağız.”dedi.

Başkan Ergül ayrıca, bayramın ikinci gününde saat: 12.00 - 14.30 saatleri arasında il binasında bayramlaşma programı düzenleyeceklerini belirtti.