Karasu Yassıgeçit Mahallesi Manastır Sokak sakinleri yıllardır bir türlü yapılmayan yolları nedeniyle Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya seslendi ve “Vatandaş bunu hak ediyor mu” diye sordu.

Halk54 Haber Merkezi

Sokaklarıyla ilgili yıllardır başvurmadıkları makam, çalmadıkları kapı kalmadığını dile geçiren sokak sakinleri bir kez daha Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ndan yardım istedi. Kışın çamur, yazın tozdan bıktıklarını ve zor günler geçirdiklerini dile getiren sokak sakinleri, “Nereye gittiysek hizmet alamadık” dedi.

Yağmur yağdığı zaman evden çıkamadıklarını belirten sokak sakinleri, “Cenazemiz olduğu zaman da cemiyetimiz olduğu zamandan perişan oluyoruz. Rezil oluyoruz. Karasu Belediyesi’nden asfalt istiyoruz ama bize ‘bütçemiz yok. Ödenek yok’ diyorlar. Beton yol istedik ama yine maliyet hesabını ortaya koydular. Bir ara yolun yüzde 40’ı siz ödeyin dediler,  dediler. Bizim böyle bir paramız yok. Olsa inanın biz yaptırırdık. Başkan İshak Sarı’ya sormak isteriz. Vatandaş olarak biz bunu hak ediyor muyuz”

Apple yeni iPad ve Mac'leri sessizce tanıtacak Apple yeni iPad ve Mac'leri sessizce tanıtacak