AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, Taraklı’da ulusal ve yerel gazetelerin satışını yapan bayii olmayışından büyük üzüntü duyduklarını belirterek yeniden Taraklı’da gazete satışının yapılmasının memnunluk verici olduğunu dile getirdi.

Özkoç:'AKP artık yüzde 1'in partisidir...' Özkoç:'AKP artık yüzde 1'in partisidir...'

AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı basının önemine dikkat çekerek, Taraklı’da ulusal ve yerel gazetelerin ilçeye sabahın erken saatlerinde ulaşmasını sağlayan, okuyucular ile buluşturan herkese teşekkür etti. AK Parti olarak da kendilerinin basına ve basın sektöründe görev yapan gazetecilere gereken desteği vermeye çalıştıklarını anlatan Pilavcı yerel basının Sakarya’da önemli bir misyon üstlendiğini dile getirerek “Taraklı her zaman yerel basınımızın ilgisinde olmuştur.” dedi

Pilavcı “Bizde, Taraklı’ya hizmet için mücadele içerisindeyiz. Taraklı nüfusu 9 bin 500 olan küçük bir ilçe. Hizmet siyaseti yapmak için buradayız. AK Parti Taraklı İlçe teşkilatı olarak sorunların çözümü için her türlü çalışmayı sergileyeceğiz. Tek gayemiz milletimize hizmet etmektir.” İfadelerini kullandı.

Ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getiren İzzettin Kömürcü, Taraklı’da gazete satışları hakkında AK Partili yöneticilere kısa bilgiler verdi. Objektif, tarafsız ve bağımsız bir gazetecilik anlayışı ortaya koyduğunu belirten Kömürcü, Taraklı’da yaşanan gelişmeleri Sakarya ve Türkiye geneline duyurabilme çaba ve çalışması içinde olduğunuı anlattı

Taraklı nüfusu 9 bin 500 olan küçük bir ilçe. Hizmet siyaseti yapmak için buradayız. AK Parti Taraklı İlçe teşkilatı olarak sorunların çözümü için her türlü çalışmayı sergileyeceğiz. Tek gayemiz milletimize hizmet etmektir” dedi.