Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş, beraberindeki heyet ile birlikte Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu ziyaret etti.

SATSO Dayanıklı Tüketim Ticareti Meslek Komitesi yetkisiz servislere karşı tüketiciyi uyardı SATSO Dayanıklı Tüketim Ticareti Meslek Komitesi yetkisiz servislere karşı tüketiciyi uyardı

Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve beraberindeki heyeti ağırlayan Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, "Hayırlı olsun dilekleri için kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." derken, Çelik'e yakınlığı ve samimiyetinden dolayı teşekkür eden Bektaş, "İşinde başarılı olacağına yürekten inanıyoruz. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin." dedi.

Beraberindeki heyet ile birlikte Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu da ziyaret eden Bektaş, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Minibüsçüler Odası olarak Adapazarı Belediye Başkanımız @ISIKSUMUTLU yu makamında ziyaret ettik. Her zamanki gibi hoş sohbeti için kendisine teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

G M B S F3S W Q A I Ma MaG M A A7Pe W8 A A Jt Q N