Hasta ziyareti için Karasu’dan Adapazarı’na giden ve dönüşte Karasu Belediyesi tarafından aracına haciz işlemi başlatılması nedeniyle yol çevirmesinde aracı bağlanan Teoman Aldemir, HALK54 Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz'a konuştu.

Nurettin Eryılmaz

Erdoğan'dan Sakarya'da 6'lı masaya eleştiri: El atına binen, tez iner Erdoğan'dan Sakarya'da 6'lı masaya eleştiri: El atına binen, tez iner

Hasta ziyareti için Karasu’dan Adapazarı’na giden ve dönüşte Karasu Belediyesi tarafından aracına haciz işlemi başlatılması nedeniyle yol çevirmesinde aracı bağlanan Teoman Aldemir, HALK54 Genel Koordinatörü Nurettin Eryılmaz'a konuştu. Aldemir, "Adapazarı'na bir yakınımı sağlık sorunlarından dolayı ziyarete gittim. Dönüşte bir şok yaşadım. Jandarma ekiplerinin kontrolüne denk geldim. Arabamın icralık ve yediemine çekileceğini söylediler. Sebebini sorduğumda ise yeni bir şok ile karşılaştım. Karasu Belediyesi'ne 3 bin küsür lira çevre temizlik vergisi borcum varmış. Bunun için arabama icra takibi başlatmışlar. Arabamı dün akşam bağladılar, şort ve terlikle yol ortasında kaldım. Gece saat 21.00'da otostop yapmak zorunda kaldım." dedi.