Ferizli Belediyesi Personel Limited Şirketi'nde çalışan işçilerin maaşlarına, Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi ve Ferizli Belediyesi arasında sağlanan ek protokol ile 4 Bin lira net zam kararı uygulanması kararlaştırıldı. Ara zam kararı, Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata ile Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir arasında imzalanan ek protokolle resmiyet kazandı.

HİZMET-İŞ SENDİKASI SAKARYA ŞUBESİ BAŞKANI GÖKDEMİR TEŞEKKÜR ETTİ

Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, işçilerin yaşam standartlarında önemli bir iyileşme sağlayacak bu zam kararına dikkat çekti. Gökdemir, “Bugün emekçi kardeşlerimizin ekonomik kazanımlarını artırmak için yapılan ek protokol ile Sevinç ve mutluluğumuza ortak olmak için bir aradayız. Belediye Başkanımızın emeğe ve emekçiye olumlu düşünceleri neticesinde, Ferizli Belediye Personeli Limited Şirketi'nde görev yapan arkadaşlarımızı kapsayan bu anlaşmayı hayata geçirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Ek protokol ile yapılan bu net zam, Çalışanlarımızın maaşlarında önemli bir iyileşme sağlayacak. Bu süreçte gösterdiği anlayış ve destek için Ferizli Belediye Başkanımız Mehmet Ata beye teşekkürlerimi sunuyorum," ifadelerini kullandı.

Serdivan'da geleneksel bayramlaşma programı yapıldı Serdivan'da geleneksel bayramlaşma programı yapıldı

HAYIRLI OLSUN

Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve sendika temsilcilerimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda, işçilerimizin maaşlarına net 4 Bin lira ara zam yapma kararı aldık. İşçilerimizin huzuru ve yaşam standartlarını yükseltmek her zaman önceliğimiz olacaktır. Bu anlaşmanın tüm çalışanlarımız adına hayırlı olmasını dilerim," dedi.

Thumbnail Ferizli1Thumbnail Ferizli-1