Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Yeni dönemin ilk meclis toplantısında konuşan SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, “. Biz 34. Meslek Komitesi olarak kendi meslek komitemiz adına üzerimize düşen her şeyi yapacağız” dedi.

Benzin ve motorine büyük indirim geliyor! Benzin ve motorine büyük indirim geliyor!

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 3 Ekim'de gerçekleştirilen seçimlerin ardından ilk kz toplandı. Yeni yönetim, yeni meclis ve yeni üyeleri ile 4 yıllık dönemin startını veren SATSO Meclisinde üyelerde çalışmaları ve planları hakkında konuştu.

Meclis toplantısında 34. Meslek Komitesi adına söz alan Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, "Yoğun bir seçim süreci geçirdik. Sakarya’mıza ve Ticaret odamıza yakışır bir seçim yaşadık. Buraya seçilerek gelen tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve birlik beraberlik dayanışma içerisinde birbirimize ve fikirlerine saygı göstererek karşılık istişareler ile şehrimiz adına verimli bir dönem geçiririz. Biz 34. Meslek Komitesi olarak kendi meslek komitemiz adına üzerimize düşen her şeyi yapacağız. Hazırladığımız çalışma planlarımız var. Ayrıca bu mecliste sektörümüzle paydaş olan meslek komiteleri var. Bu komitelerle ortak toplantılar yaparak şehrimiz adına sektörümüz adına daha verimli işler yapmak için sizlerin de desteği ile bunları bu kürsüden takip edecek ve dile getireceğiz” dedi.