Sakarya Üniversitesi'nde 2014-2018 yılları arasında Genel Sekreter olarak görev yapan Reyhan Yıldırım, o dönem Prof. Dr. Fatih Savaşan'ın rektör olmasıyla görevinden ayrılarak Ankara'da bir göreve geçici görevlendirme ile gitmişti.

SAÜ'de 2022 yılında rektörlüğe atanan Prof. Dr. Hamza Al ise ilk olarak Reyhan Yıldırım'ı kadrosu olan Genel Sekreterlikte görevlendirdi.
Yıldırım bir süre sonra bu görev ayrılırken yerine Doç. Dr. Abdulkadir Altunsoy atandı.

Sakarya Üniversitesi'nde "Deprem Çalıştayı" gerçekleştirildi Sakarya Üniversitesi'nde "Deprem Çalıştayı" gerçekleştirildi

Son günlerde Reyhan Yıldırım'ın yeniden SAÜ Genel Sekreterliği görevine getirileceği söylentileri konuşulurken Rektör Prof. Dr. Hamza Al, Yıldırım'ın atama yazısını imzaladı.

Böylece Reyhan Yıldırım, 3'üncü kez SAÜ Genel Sekreteri oldu.

REYHAN YILDIRIM KİMDİR?
Reyhan Yıldırım, 1971 yılında Adapazarı'nda doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Adapazarı'nda tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Sakarya Üniversitesi'nde göreve başlayan Yıldırım, çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra 2014-2018 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri olarak görev yaptı. Reyhan Yıldırım, Anayasa Mahkemesi üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım ile evli ve 2 çocuk annesidir.