Kırkpınar Güreş Ağası ve iş insanı Seyfettin Selim, Sakaryaspor başkanlığına ismi geçen isimlerin başında yer alıyordu.  Yeşil-siyahlı taraftarların Sakaryaspor başkan adaylığı ile ilgili olarak kararını merak ettiği Seyfettin Selim, Medyabar spor müdürü Erhan Kaytanbay'a konuştu.

" SAKARYASPOR'UN KAYBETMESİNE ÇOK ÜZÜLDÜM"

Kocaelispor maçı sonrasında verdiği şampiyonluk prim sözünü hatırlatan Selim, "Sakaryaspor'un kaybetmesine çok üzüldüm. Skor 1-1'e gelince çok umutlanmıştım ama olmadı. Takım kazansaydı ilk olarak 30 milyon dediğim sonrasında söz verdiğim 50 milyon TL'lik şampiyonluk primi verecektim ama nasip değilmiş." dedi.

SEYFETTİN SELİM, SAKARYASPOR BAŞKAN ADAYI OLACAK MI? 

Seyfettin Selim, yeşil-siyahlı kulübün Haziran ayında gerçekleştirilecek genel kurulunda aday olacağı yönündeki iddialara "Şu an için Sakaryaspor kulüp başkanlığıyla alakalı olarak herhangi düşüncem yok." yanıtını verdi.

PAZARTESİ GÜNÜ ALEMDAR VE GENÇ İLE GÖRÜŞECEK

Uğur Kobaş 7. Dan seviyesine  terfi etti Uğur Kobaş 7. Dan seviyesine  terfi etti

Şu an Gaziantep'te güreşlerde olduğunu ifade eden Seyfettin Selim, Pazartesi günü Sakarya'ya gelerek Büyükşehir Belediye başkanı Yusuf Alemdar ve Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç ile görüşme gerçekleştireceğini söyledi. Selim, "Sakaryaspor'a desteğimiz devam edecek. Pazartesi günü Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Yusuf Alemdar ve Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç ile görüşeceğim. 'Sakaryaspor için ne yapabiliriz' diye. Bizim Sakaryaspor'a desteğimiz bundan sonrada sürecek." açıklamasında bulundu.