Ankara kulislerinde sıkça adı geçen Aydoğan, bu ziyaretleri sırasında çeşitli siyasi ve devlet yetkilileri ile bir araya geldi.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan bedelli askerlik açıklaması Milli Savunma Bakanlığı'ndan bedelli askerlik açıklaması

Aydoğan, MHP Genel Merkezi'nde önce MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı'yı, ardından MHP Özel Kalem Müdür Yardımcısı Akın Yavuz'u ziyaret etti. 

Daha sonra Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan ile makamında bir araya gelen Aydoğan, ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne geçerek TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu ile görüştü. Aydoğan, bu ziyarette Peygamber Efendimiz (s.a.v) kıssalarından birini içeren 100 yıllık el yapımı bir eseri hediye etti.

Geçtiğimiz aylarda ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en önemli ismi ve kara kutusu olarak bilinen Maksut Serim, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan ile de görüşen Aydoğan, ayrıca Ak Gençlik Ocakları'nda genel başkan yardımcılığı yaptığı dönemde 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı için sahalarda aktif rol almıştı.