Yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı kadın ağır yaralandı Yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı kadın ağır yaralandı

Ferizli'deki bir şantiyede kamyon şoförü olarak çalışan 37 yaşındaki Hasan Güneç, İstiklal Mahallesi Göçmen evlerinde bir apartmanda 5'inci kattaki dairede iş arkadaşlarıyla birlikte yaşıyordu.

Perşembe sabahı 06.30 sularında komşuları tarafından zeminde hareketsiz halde bulunan Hasan Güneç için 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunuldu.

Kemikleri kırılan, bedeninde ağır hasar olan Hasan Güneç öldü zannedilirken, ambulansla kaldırıldığı Ferizli Devlet Hastanesi'nde yaşam belirtisi tespit edildi.

İKİ GÜN SONRA ÖLDÜ

Entübe edilen Güneç Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) merkez kampüsüne sevk edildi.

Buradaki müdahale ve tedavilere rağmen Hasan Güneç dün hayatını kaybetti.

Cenazesi İstanbul'a gönderilen Güneç'in ölümüyle ilgili soruşturmada da dikkat çeken ayrıntılar ortaya çıktı.

ALKOLLÜ EĞLENCE DÖNÜŞÜ...

İntihar mı cinayet mi yoksa kaza mı olduğu araştırılan olayda Hasan Güneç ve evde birlikte yaşadığı iş arkadaşlarının önceki gece bir alkollü eğlence mekanında eğlendikleri ve geç saatlerde eve geldikleri belirlendi.
Hasan Güneç'in düştüğü pencerenin hemen yanında yatağının bulunduğu ve kazaen düştüğü ihtimali üzerinde duruluyor.

EV ARKADAŞLARI NE OLDUĞUNU ANLAMADI

Geceden kalma iş arkadaşlarının ise Hasan Güneç'in düştüğünü polislerin eve girmesiyle öğrendikleri alkollü oldukları için ne olduğunun farkında olmadıkları öğrenildi.

Medyabar