Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı karşısında gören 65 yaşındaki bir vatandaş, “Sayın valim, 60 yıldır ilk defa bir vali gördüm. Teşekkür ederim” deyince Vali Kaldırım, “Bize mi nasip oldu” diyerek ilk kez çıplak gözle vali gören vatandaşa sarıldı.

Hüseyin Cumalı’nın haberi

Sakarya halkı ile kucaklaşan Vali Kaldırım Kurban Bayramı’nda bir dakika yerinde oturmadı. Kamu kurum ve kuruluşları çalışanlarıyla bayramlaşan Vali Kaldırım esnaf ve vatandaşla tek tek bayramlaşarak sohbet etti. Arifiye’de Kurban Bayramı nedeniyle halkla bayramlaşan Vali Kaldırım’ın bir ilke de imza attı. Halk ve esnafla bayramlaşan Valinin arkasından seslenen bir vatandaş, “Sayın valim, 60 yıldır ilk defa bir vali gördüm. Teşekkür ederim” dedi.

Prof. Dr. Utkucu: Deprem olacak mı diye bir soru manasızdır Prof. Dr. Utkucu: Deprem olacak mı diye bir soru manasızdır

Hayatında ilk defa çıplak bir gözle karşısında vali gören vatandaşa sarılan ve fotoğraf çektiren Vali Kaldırım, “Bize mi nasip oldu” diye sorunca, vatanda, “Evet size nasip oldu” cevabını verdi. İlk kez vali gören vatandaşla kucaklaşan ve bayramlaşan Vali Kaldırımı görenler ise “ helal olsun” demekten kendini alamadı. Sosyal medyada bu anları görenler ise “helal olsun” yorumlarında bulundu.