Kısa süre önce yenilenen yüzü ile yeniden spor severlerin hizmetine giren ADA Arena Spor Kompleksi geliri ihtiyaç sahiplerine bağışlanmak üzere Ramazan Futbol Turnuvası düzenliyor. Turnuvanın son katılım 17 Mart olarak belirlendi.

Asistlerin Kralı Nalepa Asistlerin Kralı Nalepa

ADA Arena Spor Kompleksi işletmecisi ve Turnuva organizatörü Selim Çalık Sosyal Sorumluluk projesi olarak yapmayı planladıkları turnuvanın gelirlerinin Ramazan Ayı’nın ruhuna uygun olarak ihtiyaç sahibi ailelere bağışlanacağının bilgisini verdi.

BAŞVURULAR BAŞLADI Çalık; ’’18 yaş ve üstü sporseverlerin katılabileceği futbol turnuvasında hedef sevgi, yardımlaşma ve kardeşlik ayı olan Ramazan'da ihtiyaç sahiplerine destek olmaktır. Maksimum 12 kişilik kadrolar ile 6+1 şeklinde mücadele verecek olan takımlarda en fazla 1 adet amatör lisanslı oyuncu bulundurulması mümkündür. 

Müsabakalar 24 Mart ile 19 Nisan tarihleri arasında Adapazarı ilçesin Şirinevler Mahallesi, İbrahim Kangal Caddesi No 10'da bulunan ADA ArenA Spor Kompleksinde saat 22:00 - 02:00 arası oynanacaktır. Turnuvada ilk 3'e giren takımlara Kupa ve Madalya takdimi yapılacaktır. Takım başına katılım ücreti 5.000 Türk Lirasıdır.

İletişim 0530 833 42 54