En son geçtiğimiz Haziran ayında zamlanan Ada Treni bilet fiyatlarına bir zam daha geldi. Adapazarı-Gebze arasında çalışan Ada Treninin bilet fiyatı 47 liradan 55 liraya yükseldi. 

HALK54.COM
Adapazarı- Gebze arasında çalışan 'Ada Treni' olarak bilinen Ada Ekspresi treninde bilet ücretlerine bir zam daha yapıldı. 

ADA TRENİNE BU SENE İÇERİSİNDE BEŞİNCİ ZAM GELDİ!
Bu sene içerisinde Ocak, Mart, Nisan ve Haziran aylarında yapılan zamların ardından 11 Kasım itibariyle bilet ücretleri tekrar güncellendi.

Sakarya'da ekipler sahaya indi: Zincir marketlere sıkı denetim! Sakarya'da ekipler sahaya indi: Zincir marketlere sıkı denetim!

İŞTE YENİ TARİFE
Yılbaşından bu yana 5'inci kez güncellenen yeni tarifeye göre, 47 lira olan Adapazarı-Gebze yolculuğu artık 55 lira oldu. Adapazarı'ndan Derince'ye gitmek için tam bilet fiyatı ise 40 liradan 46 liraya yükseldi. Adapazarı'ndan İzmit'e gitmek için de artık tam bilet için 33 TL yerine 38 lira ödenecek. Adapazarı-Sapanca arası tren bilet fiyatı 25 liraya, Adapazarı-Arifiye arası tren bilet fiyatı ise 20 liraya yükseldi. 

SEFER SAATLERİ VE SAYILARINDA DEĞİŞİKLİK YOK
Ada Treninin sefer saatleri ve sayılarında ise değişiklik yapılmadı. Adapazarı ile Gebze arasında çalışan Ada Treni, gün içerisinde 5 gidiş 5 geliş olmak üzere toplam 10 seferle hizmet vermeye devam edecek.