Şehrin merkezine nefes aldıracak dev dönüşüm projesi olan ADAHAYAT projesinin merak edilen ihale tarihi bugün açıklandı. Başkan Işıksu, "Büyük, tarihi kentsel dönüşüm projemizin ihale günü 7 Temmuz 2022 günü olacaktır. " dedi.

HALK54.COM

Yerinde kentsel dönüşüm projesi olan Adahayat projesinin ihale tarihi bugün belli oldu.

Sakarya'da üretiğldi; Milli elektrikli tren yola çıkıyor Sakarya'da üretiğldi; Milli elektrikli tren yola çıkıyor

BAŞKAN IŞIKSU İHALE TARİHİNİ AÇIKLADI
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Orhan Gazi Kültür Merkezi'nde ADAHAYAT projesinin ihale tarihini açıkladı.

ADAHAYAT PROJESİ 7 TEMMUZ'DA İHALE EDİLECEK
Yarın hemen encümen kararını alacaklarını belirten Başkan Işıksu, kentsel dönüşüm projesi olan ADAHAYAT projesinin  7 Temmuz 2022 tarihinde ihale edileceğini açıkladı. Başkan Işıksu ayrıca projeye destek veren meclis üyelerine ve basına teşekkür etti.

Başkan Işıksu, şu ifadeleri kullandı:

* Şehrin bu konuyu tartışması son derece güzeldi. Şehir ne kadar çok tartışırsa, ne kadar çok istişare ederse, o kadar güzel sonuca varacağımızı düşünüyorduk. Nitekim öyle oldu. Her yaptığımız istişarede olumlu sonuçlar elde ettik. 

* Şuana kadar toplamda 253 hak sahibi imza attı. Arsa payı oranına göre yüzde 98,26 mütabakat... Muhtelemen 24 Haziran'a geldiğimizde yüzde 99 oranını belki de geçmiş olacağız. 

* Yarın hemen encümen kararımızı almış olacağız. Bir aksilik olmazsa 24 Haziran 2022 günü ihalemizin ilanı resmi gazete, ulusal gazetede ve bir yerel gazetede çıkacak. 2. ilanımız da 1 yerel gazetede çıkacak. Dolayısıyla büyük, tarihi kentsel dönüşüm projemizin ihale günü de 7 Temmuz 2022 günü gerçekleştirilecek.