Gelecek Partisi Sakarya Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı Sevinç Hudutçu , vatandaşla yaptığı görüşmeler neticesinde Adapazarı Belediyesi’nin verdiği sözleri yerine getirmediği ve halkın büyük sıkıntı yaşadığını belirtti.

HALK İSYAN EDİYOR!

Büyükşehir Belediyesi’nden 214 personele kamu ihaleleri ve hakediş eğitimi Büyükşehir Belediyesi’nden 214 personele kamu ihaleleri ve hakediş eğitimi

Bilindiği gibi  Adapazarı Belediyesi tarafından “eskiyen asfalt yenilecek” denilerek sökülen ve halen asfalt çalışması yapılmadığını belirten Korucuklu vatandaşlar, “Burada bizler sadece asfalt bekliyoruz. Burada başka bir alt yapı sorunu yok. Burası otobüs güzergahı ve otobüse binmek için bayır çıkıyoruz. Hasta olan var, yaşlı olan var” diyerek isyan etti.


Gelecek Partisi Sakarya Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı Sevinç Hudutçu belediyeye ithafen ;” Burdan yetkililere sesleniyorum. Halkın sesine kulak verin artık.Yapamayacağınız vaatleri insanlara vermeyin. Başarısızlığınıza kılıf aramayın. Sadece sözde kalan projeleriniz ve vaatlerinize artık kanmıyoruz.” diyerek belediyelerin başarısızlıklarına atıfta bulundu.