Arifiye’de yerel seçim atmosferi hız kazanırken, Aday Adayı Remzi Adıyaman, yoğun ziyaret programına devam ediyor. Remzi Adıyaman, Arifiye ilçesinin her noktasını tek tek gezerekvatandaşlarla buluşuyor. Arifiyelilerle, vizyoner projelerini paylaşan Adıyaman, halkın sorunlarına odaklanan ve çözüm odaklı siyaset anlayışını vurguluyor.

Adıyaman, seçim süreci ile ilgili yaptığı açıklamada; “Arifiye'nin güzelliklerini daha da önplana çıkaracak, yaşam kalitesini artıracak projelerimiz var. Doğup büyüdüğüm ve yaşadığımArifiye’nin ihtiyaçlarının farkındayım, yıllardır istişare ettiğimiz konuları proje haline getirerek tüm ön çalışmalarını yaptık. Gelişen Arifiye’mizin talepleri de çoğalıyor, buziyaretler esnasında gelen talepler doğrultusunda yeni projeler için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Arifiyeli seçmenler, Remzi Adıyaman'ın ziyaretlerinde gösterdiği samimiyeti ve vizyoneryaklaşımını takdirle karşılarken partili partisiz her kesim tarafından büyük bir destek aldığı görülüyor.

BBP lideri Mustafa Destici Söğütlü'de bir dizi ziyarette bulundu BBP lideri Mustafa Destici Söğütlü'de bir dizi ziyarette bulundu

Whatsapp Image 2023 12 06 At 15.30.32 (1)Whatsapp Image 2023 12 06 At 15.30.31I M G 5742I M G 5686I M G 5682