Nadir Kurtulan

Hamas, 10 İsrailli ve 2 yabancı uyruklu esiri serbest bıraktı Hamas, 10 İsrailli ve 2 yabancı uyruklu esiri serbest bıraktı

TV 264 ekranlarının gündem programı olan Gazeteciler Soruyor’da yine heyecan dorukta idi. 
Moderatörlüğünü Hakan Turhan’ın yaptığı gazeteciler Safa Polat, Raif Ugan ve Hüseyin Cumalı’nın konuşmacı olarak katıldığı programda yerel seçimler ele alındı. Konu Pamukova Belediyesi ve aday adaylarına gelindiği de gazeteci Hüseyin Cumalı, “Bence Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün başarılı bir başkan olmadı. Beklentiyi karşılamadı. Geçen programda ismi geçen Bilal Çuhalılar ise aday adayı olmadığını bana söyledi. AK Parti Pamukova eski İlçe Başkanı Fatih Akın bence bu işi yapabilecek bir isimdir” dedi.

Cumalı, “Bir de eski başkan Cevat Keser de sıkı bir çalışma içinde bulunuyor” dedi. Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları sırasında dev ekrana Atatürk’ün fotoğrafı gelmediğini anımsatan Cumalı, “Konuyu gündeme gazeteci İsmail Çetintaş taşıdı. Doğru bir bakış açısıyla Çetintaş gibi bende eleştiriyorum. Atatürk’ün fotoğrafı 100. yıl kutlamalarında nasıl ekrana gelmez. Bu dev ekranın kablolarının gittiği bilgisayar Pamukova Belediyesi’nin binasındadır” dedi.