HALK54.COM
14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerine sayılı günler kaldı.

Geri sayımın devam ettiği süreçte siyasi partilerin milletvekili aday listeleri geçtiğimiz gün Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunuldu.

28. dönem milletvekili adaylarının belli olmasının ardından AK Parti Sakarya'da milletvekili adaylarıyla ilk toplantı yapıldı. 

Yunus Tever başkanlığındaki il yönetimi ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıda AK Parti Sakarya 28. dönem milletvekili adayları Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya, Akif Adnan Dizer, Kürşat Kılıç ve Rahmi Can Şeşen ile bir araya gelerek, adaylara 'hayırlı olsun' temennisinde bulundu.

Yapılan toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “AK Parti Sakarya 28. Dönem Milletvekili Adaylarımız ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Çıktığımız bu kutlu yol, başta hemşehrilerimiz olmak üzere tüm teşkilatımız ve adaylarımıza hayırlı olsun. 14 Mayıs’ta en güçlü destek için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda devir teslim! Milli Eğitim Bakanlığı'nda devir teslim!

FtW2eLeXsAM22JF