31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Belediye Başkanlığı, meclis üyeliği ve muhtarların seçileceği yerel seçimler yaklaşırken aday adaylığı müracaatları devam ediyor.

Akın Aksakal, Arifiye Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı'na giderek yaptı.

Aksakal, yaptığı açıklamada, "2024 Mahalli idareler seçimleri Arifiye Belediye Başkan  Ak Parti Aday Adayı Başvurusunu ilçe teşkilatına yaptık. Katılımları ile güç veren Hemşerilerime ve Teşkilatımızın kıymetli Başkan ve Yöneticilerine teşekkür ederim. Devlet aklı devlet dili devlet tecrübesi ile Ahlaki ve manevi değerlerimizi ön planda tutarak Etki ve yetkiyi bilgi ve beceri ile harmanlayıp çağın getirdiği perspektif bakış açısı ile liyakatı göz önünde bulundurarak ben merkezli değil ekip ruhu,katılımcı bir anlayış ile yapılan ile övünüp yapılamayanı yapmak için gayet gösterip eksiği görmek değil eksiği tamamlayarak Arifiye’mizin değerine değer katmaya talibiz. Başvurumuzun Partimiz ilçemiz şahsım ve ekibime hayırlı olmasını diliyorum. " dedi.

Akın Aksakal Arifiye Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı3Akın Aksakal Arifiye Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı2Akın Aksakal Arifiye Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı