Halk54 Haber Merkezi

Sony, Türkiye'den çekilecek mi? Sony, Türkiye'den çekilecek mi?

Beraberinde Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile birlikte şehri gezen AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz zaman, zaman vatandaşlarla da samimi sohbetler etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi yanında bulunan bir kafede ayak üstü kadınlarla sohbet eden Yavuz’u gören bir genç kız sosyal medya hesabından sitem etti. 

Twitter hesabından Ali İhsan Yavuz’u etiketleyerek, “@aliihsanyavuz54 sn. vekil neden bana sadece bakıp geçtiniz, bir bakışta akepe karşıtı olduğumu mu anladınız. Bir çayımız vardı hani ikramlık. Hâlâ bakıp başınızı çevirdiğiniz yerdeyim, gelin siyaset konuşalım. Hiçbir şey olmadıysa kesin bir şey olmuştur, Sakarya’da…” sözlerine yer verdi.

Bu sitem üzerine Yavuz’un danışmanları Twitter’de @_aktivist isimliyle sitem eden İclal ismindeki genç kıza ulaştı. Yapılan görüşmeler sonrasında ise yine Twitter hesabından @_aktivist ismiyle paylaşımda bulunan İclal isimli genç kız, “ @aliihsanyavuz54 hisli dönüşünüz ve samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim. Davetinizi aldım kabul ettim, Ankara’ya yolum düştüğünde sizi ziyaret edeceğim. Danışmanınız Yağmur Hanım’ın nazik tavrından dolayı ayrıca teşekkür ederim” paylaşımında bulundu.