KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

BU MAÇA YÜTEK DAYANMAZ

1.Amatör Küme B Grubu'nda tarihi bir sezon yaşayan ve puan cetvelinde ilk sırada bulunan Kaynarcaspor, şampiyonluk yolunda bugün çok kritik bir maça çıkacak. Kaynarcaspor bugünkü maçı berabere dahi kapasa grubunda şampiyon olmayı garantileyecek. Kırmızı beyazlı ekip 35 puanla en yakın rakibi Çaykışlaspor'un 4 puan önünde zirvede bulunuyor. Akyazı temsilcisi Harunustaspor ise 29 puanla üçüncü sırada yer alıyor. Kaynarcaspor'a gönül veren taraftarların akın etmesi beklenen zorlu karşılaşma saat 14.00'da başlayacak. 

Turgay Karslı: “Hakkıyla aldığımız bir 3 puan” Turgay Karslı: “Hakkıyla aldığımız bir 3 puan”

HALİL:ŞAMPİYONLUĞU İSTİYORUZ

Halk 54 Spor Müdürü Kadir Şirin'e özel açıklama yapan genç Kaynarcaspor Kulübü Başkanı Ali Osman Halil, “Bugün oynayacağımız Harunustaspor maçında rakibimizin durumu bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Bugün bir puan bile alsak şampiyon oluyoruz. Şampiyon olmamız için Harunustaspor maçını kayıpsız geçmemiz gerekiyor. Moral ve idman olarak iyi durumdayız. Bugünkü maçta taraftarlarımıza da çok ihtiyacımız olacak. Onların önünde, iyi bir oyunla Harunusta maçını kazanmak ve şampiyon olmak istiyoruz. Kaynarcalı vatandaşlarımızı statta coşkulu bir biçimde Kaynarcasporumuzu desteklemeye davet ediyorum”

ADA: BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN

Kaynarcaspor başkan yardımcısı Sedat Ada, sadece Kaynarcaspor'un değil, Kaynarca halkının takımı olduklarını vurguladı ve Harunustaspor maçını taraftarlarının desteği ile kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.  Ada, “Çok kaliteli ve tecrübeli oyunculardan tehlikeli bir takımız. Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. İyi hazırlandık ve şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için de bugün en az bir puan yeterli olacak. Harunusta maçına bütün Kaynarcalı vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Takımımız açısından son derece önemli bir maç. Şampiyon olma ihtimalimizin olduğu bir maç olduğu için dolayısıyla bizim tüm Kaynarcalı vatandaşlarımızın takımımızı desteklemesi gerekiyor.” dedi.

2-4191-592