Bülent Yaman

Büyükşehir Trabzon’da kazanarak zirve takibini sürdürdü Büyükşehir Trabzon’da kazanarak zirve takibini sürdürdü

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup puan sıralamasında 32 puanla 3 sırada bulunan Arifiye Kalaycıspor ile 29 puanla 5 sırada bulunan Hendekspor Paza günü 14-00 da Arifiye Kalaycı çim sahada karşı karşıya gelecek.Üst sıraları yakından ilgilendiren mücadelede İstanbul bölgesi Hakemlerinden Onur Can Dolğun düdük çalacak Yardımcılıklarında ise Eshan Kartal,Zekeriye Emre Kartal görev alacak.

Merkez Üssü Kahramanmaraş Pazarcık İlçesi olan Asrın felaketi sonrası ertelenen maçlar bu hafta start alıyor Bölgesel Amatör lig(BAL) 11. Grupta Şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Hendekspor Asrın Felaketi sonrası futbolculara izin vermişti izin dönüşü bir hazırlık maçı yapan Hendekspor TFF 3 Lig de mücadele eden Sapanca Gençlikspor ile 1-1 berabere kalarak sahadan ayrıldı.

Hazırlık karşılaşması sonrası gözünü pazar günü oynanacak ve üst sıraları yakından ilgilendiren Arifiye Kalaycıspor mücadelesi hazırlıklarını çift antremanla sürdüren Hendekspor mücadeleden 3 puanla ayrılarak şampiyonluk yoluna devam etmek istiyor.