Sakarya seçim bölgelerine  göre en çok oyu alarak seçilen Belediye Başkanı seçilen bir önceki dönem ASKF Başkan Vekili görevinde bulunan Söğütlü yeni Belediye Başkanı Selçuk Kurt'a, Sakarya Amatör Spor kulüpleri federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, yöneticileri tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. 

Başkan Yaşar Zımba'ya, TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, ASKF Yöneticileri Neşet Çakır, Behlül Bayrak, Adem Bilgen, Hüdaverdi Bahadır, Sezgin Tutar, Uğur Kobaş, Salih Yıldırım, Çetin Serter, Niyazi Aka, Recep Odabaş, Yahya Berk, Sezgin Cumhur, Hasan Zandolu, Tayfun Kobaş ve Hikmet Şaha eşlik etti. 

Ziyaret ile birlikte günün anısına Başkan Selçuk Kurta, isminin yazıldığı Sakaryaspor atkısı hediye edildi. 

BELPAŞ Genel Müdürüne hazırlı olsun ziyareti BELPAŞ Genel Müdürüne hazırlı olsun ziyareti

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada "Selçuk Kurt kardeşim ile uzun yıllar, beraberce çalışma olanağı buldum. Kendisi hırslı, hedefleri ve idealleri olan biri. Kardeşim seçim bölgesi olan Söğütlü'de, Sakarya'nın en çok oy yüzdesi seçilen Belediye Başkanı oldu. Kısa sürede çok büyük işler başardı, bundan sonrada daha büyük işler yapacağına Söğütlü'nün makus talihini değiştireceğine inanıyorum, tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim" dedi.