Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dünya liderlerinden tebrik yağdı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dünya liderlerinden tebrik yağdı!

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sakarya’nın tüm ilçelerinde vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek talep eden Atabek son olarak Serdivan ve Erenler ilçelerinde saha programlarını gerçekleştirdi.

28 MAYIS’TA ZAFERİMİZİ PERÇİNLEYECEĞİZ

Pazar günü gerçekleşecek seçim öncesinde açıklamalarda bulunan Çiğdem Erdoğan Atabek, “Milletimiz 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza verdiği büyük destekle güven ve istikrarın yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Sayın Cumhurbaşkanımız yarışı açık ara önde tamamladı. İkinci turda bir kez daha sandıklara giderek terörle iş tutanlara cevabımızı sandıkta vereceğiz. Zaferimizi 28 Mayıs’ta perçinleyeceğiz” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLIYOR

Cumhur İttifakına gönül veren seçmenlere seslenen Milletvekili Atabek, “Pazar günü gerçekleşecek olan seçimde bizim en büyük rakibimiz rehavettir. Gönül birliği yaptığımız vatandaşlarımızdan rica ediyoruz. Asla rehavete kapılmamalıyız. Seçim günü oylarımızı kullanalım ve sandıkları terk etmeyelim. Türkiye Yüzyılı sizlerin güçlü desteğiyle başlayacak. Cumhurbaşkanımız liderliğindeki kadrolarımız bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

MİLLET SANDIKTA DERS VERECEK

Seçimin ikinci tura kalmasından sonra milliyetçi söylemlerde bulunan Kılıçdaroğlu’nun vatandaşı yanıltmak istediğini belirten Atabek, “Şehitlerimizin kanı elinde olan terör örgütlerinin desteğini arkasına alan Kılıçdaroğlu, %1 bile getiri sağlamadıkları halde kendisinden 40 milletvekili alanların işine yaramadığını görmüş olacak ki bir anda rotasını değiştirdi. Bu millet sizin milliyetçilik numaralarınızı yemez. Gerçek milliyetçiler Cumhur İttifakı kadrolarıdır. Siz koltuk dağıtmaya devam edin, bizim bu millete hizmet etmek dışında bir hesabımız olmadı ve olmayacak. Aziz milletimiz sizlere sandıkta dersini verecektir” şeklinde konuştu.

11-4810-579-636-1292-248