AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, seçim çalışmaları kapsamında Sapanca ve Arifiye ilçelerindeydi. Günün erken saatlerinde programına başlayan Atabek’in saha programı gece geç saatlere kadar sürdü. Çalışmalar kapsamında esnaf ve kahvehane ziyaretleri, gençlik ve kadın buluşmaları gerçekleştirildi. Milletvekili Atabek’e Sapanca programında İl Başkan Yardımcısı Merve Hilal Coşar, İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve Belediye Başkanı Özcan Özen eşlik ederken Arifiye programında ise İl Başkan Yardımcısı Ekrem Duran, İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu eşlik etti. AK Parti yöneticilerinin yanı sıra ünlü gazeteciler Zafer Şahin ve Taha Hüseyin Karagöz de AK Parti Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek’in saha çalışmalarını yerinde gözlemledi.

“Erdoğan’a İnanılmaz Bir Sevgi Var”

Sakarya’da ilk kez seçim çalışmalarını gözlemleyen Gazeteci Zafer Şahin “Türkiye’nin birçok bölgesinde seçim çalışmalarına katılıyoruz. Ancak Sakarya’da gördüğüm çalışmalar olağanüstü. AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanına inanılmaz bir sevgi var” derken Taha Hüseyin Karagöz ise “Sayın Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in enerjisini çok yüksek buldum. Seçmen de bu enerjiye olumlu tepkiler veriyor. Sakarya’da seçim çoktan sona ermiş ve Erdoğan liderliğinde AK Parti kazanmış” şeklinde konuştu.

“Vatandaştan Hiç Kopmadık”

AK Parti'de A Takımı belli oldu AK Parti'de A Takımı belli oldu

Sapanca ve Arifiye programlarına ilişkin konuşan Milletvekili Atabek “Her iki ilçemizde de yoğun bir saha çalışması gerçekleştirdik. Hamdolsun, vatandaşlarımız her gittiğimiz yerde yoğun bir teveccühle karşılaşıyoruz. AK Parti’mizin girdiği her seçimden galip çıkmasının nedeni vatandaşla teması hiç koparmamasıdır. Bunun bilincinde olarak çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla Sakarya’mız ve ülkemiz için çalışmalarımızı aynı şekilde sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“14 Mayıs’ta Zafer AK Parti’nin Olacak”

Sakarya’nın seçimlere hazır olduğunu belirten Çiğdem Erdoğan Atabek “Bazıları soğan, patates derdindeyken Recep Tayyip Erdoğan her gün yeni bir müjde ile vatandaşın karşısına çıkıyor. Toplumun her kesimine hitap eden müjdeler bir bir açıklanıyor. İşte bu Türkiye Yüzyılı vizyonudur. Hemşehrilerimiz soğan edebiyatı yapıp geceliği 100bin lira olan otellerde kalanı da görüyor doğalgaz rezervi bulup halkına bedava vereni de. Terörle arasına mesafe koyamayanları da görüyor, terörün kökünü kazıyanı da. Sakarya kararını çoktan verdi. İnşallah 14 Mayıs’ta zafer AK Parti’nin olacak” ifadelerini kullandı.

thumbnail_Fuj5G9JXoAEVp-_Fulg6d2WcBAJVMhthumbnail_Fuj5G9IXsAI0nNDFulf9VJWcB84WVKFukxdiDXwAIMDWKFukzKJ4XwBI8iubFukxc1eXgAIzwa5Fuj7cYJWcAIsYD8Fuj7cYRXwAEO56wFuj7br-XoAEoh5z