AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 14 Mayıs Genel Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Sakarya’nın tüm ilçelerinde adım atmadık yer bırakmayan Atabek’in son durağı Kaynarca ve Kocaali ilçeleri oldu. Esnaf ve ziyaretleri ile hane toplantılarına katılan Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek’e programlarda İl Yönetim Kurulu Üyesi Berrin Yılmazer, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Kaynarca İlçe Başkanı Ahmet Köseoğlu ve Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli eşlik etti.

AK Kadroların Enerjisi Hiç Bitmiyor

Kaynarca ve Kocaali programlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Çiğdem Erdoğan Atabek, “16 ilçemizde de yüksek bir motivasyon ve enerjiyle çalışıyoruz. AK kadroların enerjisi hiç bitmiyor. Vatandaşımız da hizmetlerden memnun. Her gittiğimiz yerde iktidarımızın hayatına dokunduğu vatandaşlarımızla karşılaşıyoruz. Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve bağlılık bizim de çalışma azmimizi artırıyor. Kaynarca ve Kocaali ilçelerimizde gün boyu yoğun bir program gerçekleştirdik. Bizleri bağrına basan ilçelerimize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti'de A Takımı belli oldu AK Parti'de A Takımı belli oldu

Ülkenin Anahtarını Teslim Etmek İstiyorlar

14 Mayıs’ta doğru ve yanlışın ayırt edileceğinin altını çizen Milletvekili Atabek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Cumhur İttifakı olarak dört koldan memleketimiz için mücadele ediyoruz. Türkiye, yedi düvele karşı mücadele verirken yedi benzemez bir araya gelip bu zamana kadar yapılanları nasıl yok edeceklerinin pazarlığını yapıyorlar. Yerli ve milli insansız hava uçaklarımızı üreten bu milletin asıl evlatlarını kenara koyup, dış istihbarat servislerine çalışanlara bu ülkenin anahtarını teslim etmek istiyorlar. Millet bu oyunu da bozacak inşallah” dedi.

25-527-1023-722-1519-1120-618-1516-1915-2114-2812-3411-4010-477-765-1443-193