Şube başkanı Sebahat Demirtaş'a şube başkan yardımcısı Mustafa Onuş ile yönetim kurulu üyesi Handan Köksaloğlu eşlik etti.

Ziyarette dernek çalışmalarından bahseden şube başkanı Sebahat Demirtaş, Demokrasi Meydanındaki Atatürk Heykelinin önceki görünümüne kavuşturularak alanda daha görülebilir merkezi bir yere konulması gerektiğini ifade etti.

Altınışık Sitesi sakinleri rica ediyor: Yapmayın şu yasak parkı Altınışık Sitesi sakinleri rica ediyor: Yapmayın şu yasak parkı

Bazı okullardaki Atatürk büstlerinden Atatürk'ün sözlerinin kaldırıldığı, Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı bazı oluşumların ilimizde yaptığı etkinliklere de vurgu yapan Sebahat Demirtaş, "Atatürk ve Cumhuriyet vazgeçilmezimiz ve ortak değerimiz olmalıdır" dedi.

Bunların yanı sıra şehrimizde yabancı uyruklu nüfus artışının olumsuz etkileri üzerine de konuşulan sohbette Vali Karadeniz, konu hakkında bazı bilgiler aktardı.

Karşılıklı son derece güzel bir sohbetin gerçekleştiği ifade edilen ziyaret sonunda Vali Yaşar Karadeniz, şube yönetimine ziyaretleri için teşekkürlerini ifade etti.