Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, esnaf ziyaretleri ile kalplere dokunmaya devam ediyor. Hendeklilerin gönlünde “Bizim Turgut” olarak özel bir yer edinen Başkan Babaoğlu’nun ziyaretleri samimi ve içten diyalogları beraberinde getiriyor.

Beraberindeki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Hendek İlçe Başkanı Adem Öz ve Meclis üyesi adaylarıyla esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan Babaoğlu “Esnafımızla, vatandaşımızla gönül bağımız var bizim. Samimiyetimiz de, güvenimiz de karşılıklıdır” dedi.

Burak Erken Başkanvekili oldu Burak Erken Başkanvekili oldu

“ANLIMIZ AK, BAŞIMIZ DİK”

Cumhuriyet Alanı ile Osman Yılmaz Caddesi’nin Yeni Cami’ye bölümünde yapılan ziyaretlerde Bizim Turgut klasiği yaşandı. Esnaftan ve vatandaşlardan destek gören Başkan Babaoğlu, “Tüm hemşehrilerimden, esnafımızdan Allah razı olsun. Halkımız yapılan işleri, ilçemize kazandırdığımız eserleri görüyor ve herkes her şeyin farkında. Organize, planlı biçimde yapılan algılar, söylenen yalanlar, atılan iftiraların hiçbirinin hemşehrilerim üzerinde en ufak bir tesiri olmayacağını gayet iyi biliyorduk. Abdestimizden şüphemiz yok. Bizler kendimizden eminiz. Anlımız ak, başımız dik bir şekilde vatandaşlarımızla bir ve beraberiz. Üretken ve gerçek bir belediyecilikle şehrimizin geleceğini inşa ediyoruz. Önümüzdeki dönem yine birçok projeyi hayata geçireceğiz. Allah’ın izniyle, vatandaşlarımızın desteğiyle Cumhur İttifakı olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği gibi, Hendek’te, Sakarya’da sandıkları patlatıyoruz İnşallah. Hendek’imiz gümbür gümbür Cumhur İttifakı’nın yanındadır, Turgut kardeşinin yanındadır.” ifadelerini kullandı.

Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor9Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor8Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor7Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor6Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor5Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor4Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor3Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor2Babaoğlu, Esnaf Ziyaretleri Ile Kalplere Dokunmaya Devam Ediyor