Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, dün Yeşilyurt mahallesindeydi. Başkan Babaoğlu’nun bu programa dair sosyal medya paylaşımlarına gelen bir mesaj, duygu yüklü bir buluşmayı beraberinde getirdi.

BUSENUR’A ULAŞIN TALİMATI

Başkan Babaoğlu, kendisini göremediği için üzüntüsünü instagram hesabından yaptığı yorumla duyuran kullanıcının belirlenmesini istedi. Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, MHP Hendek İlçe Teşkilatı ve mahalle temsilcisinden destek alarak, bu instagram hesabının Yeşilyurt mahallesinde yaşayan 14 yaşındaki Busenur Güler’e ait olduğunu belirledi ve yakınlarıyla irtibata geçildi.

Lütfi Bayraktar'dan 'Ali İhsan Yavuz' eleştirilerine net cevap Lütfi Bayraktar'dan 'Ali İhsan Yavuz' eleştirilerine net cevap

MESAJ ATMASI YETER, GELİRİM

Annesini yaklaşık 5 yıl önce kaybettiği öğrenilen, babası Mücahit Güler ve erkek kardeşiyle yaşayan Busenur, sürpriz ziyaretten habersiz şekilde Başkan Babaoğlu ile kapıda karşılaşınca gözyaşlarını tutamadı. Hendek Osmangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi olan Busenur ve ailesiyle bir süre sohbet eden Başkan Babaoğlu, “Her zaman yanınızdayım, Busenur’un bir mesaj atması yeter, koşar gelirim” dedi.

SÜRPRİZE ÖZEL HAZIRLIK YAPILDI

Sosyal medya hesabından Galatasaray taraftarı olduğu da anlaşılan Busenur’a ayrıca özel hazırlık yapıldı. Başkan Babaoğlu, 54 numaralı Busenur yazılı Galatasaray forması ile birlikte çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Babaoğlu, Kendi̇si̇ni̇ Göremedi̇ği̇ İçi̇n Üzülen Busenur’a Sürpri̇z Yapti 3Başkan Babaoğlu, Kendi̇si̇ni̇ Göremedi̇ği̇ İçi̇n Üzülen Busenur’a Sürpri̇z Yapti 2Başkan Babaoğlu, Kendi̇si̇ni̇ Göremedi̇ği̇ İçi̇n Üzülen Busenur’a Sürpri̇z Yapti