HALK54 ekibi, Bakan Nebati'nin "Krizden başarıyla çıkacağız, herkes şaşıracak" açıklamasını sokakta vatandaşlara sordu. Vatandaşlar Bakan Nebati'nin o sözlerini bakın nasıl değerlendirdi!

Nurettin Eryılmaz-Fuat Koçer

Ekonomi ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, geçtiğimiz gün katıldığı bir televizyon programında ekonomiye dair gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Türkiye'nin pandemi döneminde olduğu gibi dünyadaki krizden de başarılı bir sonuç elde ederek çıkacağını ve herkesin şaşıracağını söyledi.

Dünyada yaşanılan ekonomik kriz ve enflasyona değinen Nebati, Türkiye'nin bu krizden büyük başarılar elde ederek çıkacağını söyledi.

Toplu taşımalarda yeni dönem başladı Toplu taşımalarda yeni dönem başladı

Her gün gündemdeki gelişmeleri sokakta vatandaşlara sorup halkın düşüncelerini ekrana taşıyarak siyasilerin dikkatine sunan HALK54, Bakan Nebati'nin "Krizden başarıyla çıkacağız, herkes şaşıracak" açıklamasını sokakta vatandaşlara sordu. HALK54'e konuşan vatandaşlar, Bakan Nebati'nin yaşanan krizden başarı ile çıkarak herkesin şaşıracağını söylemesini bakın nasıl değerlendirdi!