Fuat Koçer'in özel haberi

Adapazarı ilçesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işyeri sahibi, her hafta satın aldığı 5 koli hazır bardak suyu çalışanlarına sunarken beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kaldı. 

İşyerinde hazır bardak sudan içen çalışanların karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetleri sonrasında, işyeri sahibi bardak sularını incelemeye karar verdi.

İşyeri sahibi, dikkatlice incelediği bardak sularını çalkalayıp içinde bakteri parçacıklarını görünce şoka uğradı. 

Düzce'de orman yangını Düzce'de orman yangını

Kapalı ambalajda 200 ml bardak suyun bakteri arındırma işlemi yapılmadan ambalaj yapıldığını düşünen Fatih Kurtuluş "Biz her hafta su alıyoruz. 4 koli suyu içtik. Herkes 'midem bulanıyor, karnım ağrıyor' demeye başladı. Bende de aynı şikâyet oldu. Elimizde son kalan kolideki bardak suya baktık. Çalkalayınca suyun içinde bakteri parçacıkları aslı şekilde yüzdüğünü gördük. Bu durumdan başkalarında etkilenmesi için dikkat çekmek istedik. Bu mağduriyetimizle ilgili firma nezlinde ne gerekiyorsa müracaatımızı yapacağız” diye konuştu.

İşyeri çalışanı Emirhan Kabataş "Bu sudan içtim mide bulantısı ve karın ağrısı yaptı. Çok şaşırdık, sağlığımız bu kadar basit mi ” diye konuştu.