Kocaali Sosyal Tesisleri tatilde 2 bin kişiye kapılarını açtı Kocaali Sosyal Tesisleri tatilde 2 bin kişiye kapılarını açtı

19 Mayıs’ın gençlere inanmanın ve güvenmenin simgesel tarihi olduğunu ifade eden Baro Başkanı Yıldız, “Gençlerimizin ufku açık, gelecekten beklentisi olan ama bunlardan daha da önemlisi bütün beklentilerini hayata geçirebilecek güce ve inanca sahip insanlar olarak yetişmelerinde hepimize önemli görevler düşmektedir. Bu görevimizi yerine getirmek için üstün çaba göstermeliyiz” dedi.

Yıldız mesajına şöyle devam etti, “Laik, demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin güvencesi gençlerimizin ve tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Ulusumuzun bağımsızlık hareketini 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlatarak tüm emperyalist planları bertaraf eden ve umutlarımızı yeşerten başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle anıyorum. Önderimizin hayata geçirdiği ilkelerimizi, geleceğimiz olan ve hep güvendiğimiz gençlerimizle sonsuza dek yaşatmayı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.