Recai Çapoğlu aradı ve “Torpil yok. Halk beni istedi” dedi Recai Çapoğlu aradı ve “Torpil yok. Halk beni istedi” dedi

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak, Adapazarı Belediye Başkan adayı Türker Ergül ve meclis üyesi adayları ile birlikte Köy Hizmetleri Emekliler Derneği’ni ziyaret etti. Emeklileri dinleyen Kılıçaslan, “Bizler vatandaşımızın dediğini yapıyoruz. Bize özü başınıza hareket edin dediler, biz de vatandaşımızın isteğini yerine getiriyoruz. ‘Allah’ın suyuna para mı verilir’ diye iktidara gelen zihniyet emekliyi unuttu. Emekliler için yapmış olduğumuz açıklama sonrası iktidarın adayı da indirim yapacağını söylemiş. Madem öyle emekliye su ücretsin olsun.” dedi.

“VATANDAŞIMIZ BİZE GÜÇ VERİYOR”

Dernek ziyaretinde konuşan bir vatandaşın “Artık Sakarya’da bir değişime ihtiyaç var. Sakarya’nın artık yeter demesinin vakti geldi. Bu köy gibi düzenden, köy görüşünden çıkarmamız lazım. İnşallah sizin gibi gençler buna öncülük eder” sözleri üzerine Kılıçaslan, “Bizler genç kardeşleriniz olarak sizlerin bu cesaretine çok ihtiyaç duyuyoruz. Konuşmalarınız bize güç veriyor. Tam da dediğiniz gibi bizde de vazgeçmek yok. Bu görüşümüzü seçimde de sürdüreceğiz, bir sonraki seçimde de sürdüreceğiz ve gittiğimiz her yerde dile getireceğiz. Bu konuda da aralarında EN İYİLERİ olduğumuza inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Kılıçaslan ‘Madem Öyle Emekliye Su Ücretsiz Olsun’4Başkan Adayı Kılıçaslan ‘Madem Öyle Emekliye Su Ücretsiz Olsun’3Başkan Adayı Kılıçaslan ‘Madem Öyle Emekliye Su Ücretsiz Olsun’Başkan Adayı Kılıçaslan ‘Madem Öyle Emekliye Su Ücretsiz Olsun’25-263