Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yeni dönemde birlikte çalışacağı ekibi oluşturmaya devam ediyor.

Başkan Alemdar, son olarak İtfaiye Daire Başkanlığı, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığına atama yaptı.

Satın Alma Müdürlüğü, Makine İkmal Müdürlüğü, İtfaiye Müdahale Müdürü, İtfaiye Destek Müdürlüğü görevlerinde bulunan Vedat Selamet, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'na getirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı’na daha önce Büyükşehir Belediyesi’nde farklı birimlerde görev yapan Orhan Bayraktar atandı.

Ak Parti’de en son olarak milletvekili aday adayı olan Tuğba Burucu, Büyükşehir Belediyesi’nde Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı oldu. 

Prof. Dr. Ahmet Ercan'dan korkutan deprem uyarısı: Akyazı, Adapazarı ve Sapanca... Prof. Dr. Ahmet Ercan'dan korkutan deprem uyarısı: Akyazı, Adapazarı ve Sapanca...

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı görevine getirdiği Tuğba Burucu, geçen dönem Büyükşehir Belediyesi’nde Bilgi İşlem'de çalışırken, Mezarlıklar Şube Müdürlüğüne gönderilmişti. Alemdar’ın belediye başkanı olmasıyla birlikte Tuğba Burucu, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı görevine getirildi. Burucu görevine başladı.