MHP Sakarya İl Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ferid Şekerli ve MHP Sakarya İl Başkanlığı Organizasyon ve Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu İl Divan Kurulu Üyesi Faruk Polat ile birlikte Halk54 Yazıişleri ailesini ziyaret eden Başkan Alkaş, “ Kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak, tarafsız bir anlayışla çalışmalarını yürüten basın, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden ve demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birisidir” dedi.

Işıksu muhtarlarla buluştu: Birlik ve beraberlikle yola devam Işıksu muhtarlarla buluştu: Birlik ve beraberlikle yola devam

Alkaş, “Sakarya ve çevresinde yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan çalışan gazeteciler ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına da önemli katkılar sunuyor. Bu duygu ve düşüncelerimle, başta Sakarya basını olmak üzere tüm basınımızın gününü kutlarız. Ayrıca aramızdan ayrılan gazetecilere de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Halk54 ailesinden Hüseyin Cumalı ve Fuat Koçer ise nazik ziyaretinden dolayı Başkan Alkaş ve yönetim kuruluna teşekkür etti.