Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya Demokrasi Meydanında gerçekleştirdiği mitingin büyük anlam ve değer yüklü olduğunu ifade eden Başkan Babaoğlu, şöyle konuştu:

“Sayın Cumhurbaşkanımız, resmi verilere göre, bugün demokrasi meydanında, Sakarya’da 60 bin kişiye hitap etti. Meydandan büyük bir coşku ve irade yansıdı. O coşku ve iradeyle Sakarya’mız, Cumhurbaşkanımızın, Cumhur İttifakımızın, yanında olacağının iradesini ortaya koymuş oldu. İstanbul duysun, Ankara duysun, Adana duysun, Mersin duysun. Sakarya’dan yükselen sesi Türkiye duysun.”

Ahmet Soğuk'tan İYİ Parti'ye çalıştığı iddialarına yanıt Ahmet Soğuk'tan İYİ Parti'ye çalıştığı iddialarına yanıt

“RAHAT OL VE ÇALIŞMALARINA BAK” TALİMATI

“Cumhur İttifakı olarak, Türkiye için biriz ve beraberiz. Merkezi yönetimle, yerel yönetim uyumu ve işbirliği halinde yine Hendek kazanacak, Sakarya kazanacak. Yusuf Alemdar başkanım ile hizmetlerimiz artarak devam edecek. Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun, ilgileri ve destekleri büyük. Bugün kürsüde el kaldırırken, kendisinden ‘Rahat ol, çalışmalarına devam et’ talimatlarını aldık. ÇalışıyorUz, Çalışacağız ve yine başaracağız Allah’ın da izniyle”

CUMHUR İTTİFAKI GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Mitinge katılan ya da ekran başında olan, Cumhur İttifakı birlikteliğiyle hareket eden ve bugüne dek bizlerden desteğini esirgemeyen, yine esirgemeyeceğine inandığım tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği üzere; Gümbür gümbür geliyoruz.

Başkan Babaoğlu Sakarya'dan Cumhurun Iradesi Çok Net Bir Şekilde Yansımıştır5Başkan Babaoğlu Sakarya'dan Cumhurun Iradesi Çok Net Bir Şekilde Yansımıştır4Başkan Babaoğlu Sakarya'dan Cumhurun Iradesi Çok Net Bir Şekilde Yansımıştır3Başkan Babaoğlu Sakarya'dan Cumhurun Iradesi Çok Net Bir Şekilde YansımıştırBaşkan Babaoğlu Sakarya'dan Cumhurun Iradesi Çok Net Bir Şekilde Yansımıştır2