Işıksu’dan anlamlı ziyaret Işıksu’dan anlamlı ziyaret

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İlçe Başkanı Baykal "İlçemize değer katmak ve daha güzel, daha yaşanabilir bir kent olması için çalışmaya devam edeceğiz.bu kapsamda .Sakarya Milletvekilimiz Ali İnci ve Sakarya DSİ Müdürümüz Abdurrahman Cebeci ve ekibiyle ilçemiz Köprübaşı Mahallemizde incelemede bulunduk.Bu yıl ilçemizde yaşanan sel felaketlerinde görüldü ki, Hendek Uludere Rekreasyon projesi sayesinde ilçemiz merkezinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Müjdesini vermek isteriz ki, projeye kaldığımız yerden devam ediyoruz ve Köprübaşı Mahallemizde Uludere üzerine araç trafiği için köprü yapıyoruz. Köprünün inşaasına ise bu yıl bitmeden Aralık ayının sonunda kazma vurularak başlanacaktır.Proje kapsamında köprüden Uludere kaynağına doğdu duvar ve su taraçaları yapılacak ayrıca Çağlayan Mahallemize doğru  proje kaldığı yerden devam ettirilerek derenin ıslahı
sağlanacaktır.Hendek’li hemşehrimize hayırlı olmasını diliyorum. İlçemize değer katmak ve daha güzel, daha yaşanabilir bir kent olması için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.