Eski bakanlar TBMM'de! Tek tek kürsüye çıkıp vekil yeminini okudular Eski bakanlar TBMM'de! Tek tek kürsüye çıkıp vekil yeminini okudular

Başkan Çetin yazılı açıklamasında şunları kaydetti:

"Bir kısım medyayı satın alarak partilerinin yanın organına çevirmiş olabilirler, sesini çıkarmak isteyen gerçek gazetecileri ‘’dezenformasyon yasası’’ dedikleri sansür yasası ile susturmuş olabilirler. Fonladıkları yandaş medyalarından her gün yayınladıkları yalan haberlilerle halkımızı Türkiye şahlanacak diye inandırmış olabilirler. Fakat en karanlık dönemler aydınlığın en yakın olduğu dönemlerdir. Türkiye ve Sakarya’ya karşı tarihi bir sorumluluğumuz var. İktidarın yalan iftira ve kara propagandalarına karşı kapı kapı sokak dolaşarak halkımıza gerçekleri anlatacağız.

Tarihi sorumluluğumuz var!
Çok sevdiğim partililerim Vekillerim, vekil adaylarım, İl Başkanım, ilçe başkanlarım, kadın kolları başkanlarım, Gençlik kolları başkanlarım ve CHP’nin yurtsever her bir üyesi ile kalan son 26 günde el ele gönül gönülle yoldaşlık hukuku içerisinde atamız ulu önder Mustafa kemal Atatürk ün gençliğe hitabesinde belirlediği hedefe hepimizin her sabah okuyarak derse başlamadan içtiğimiz andımızdaki gibi hiç durmadan yürüyeceğiz.
Söz veriyorum!
CHP Adapazarı ilçe başkanı olarak tüm hemşerilerimize söz veriyorum. Halkımızın aydınlık yarınlara ulaşabilmesi için bu seçimde milletvekili il başkanı ilçe başkanı milletvekili adayı pm üyesi belediye meclis üyesi olarak adımız unvanımız ne olursa olsun aydınlık yarınlar cumhuriyet değerleri için gece gündüz çalışacağız
Sana söz!
Mülakatla işi elinden alınan genç kardeşlerimin, tarlasını ekmek için mazot alamayan gübre parası bulamayan çiftçimizin, ev kadınlarımızın, evine ekmek götüremeyen boynu bükük babaların, ömrünün sonbaharında açlığa mahkum edilmiş emeklilerimizin, yurt bulamayan öğrencilerimizin, beslenemediği için gelişim bozukluğu yaşayan yavrularımızın, esnafımızın işsizin, memurun emekçinin sözcüsü olacağız.
Bu bahar başka olacak. Bu bahar bu güzel ülkeyi yeniden demokrasi İle taçlandırdığımız bahar olacak."