KADİR ŞİRİN'İN HABERİ

KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

Hayata geçirdiği önemli projeleriyle ses getiren ve taraflı-tarafsız diğer partililerinde sevgisine, takdirine mazhar olan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Adapazarı'nın tüm mahallelerini karış karış gezen  Başkan Işıksu, her vesileyle vatandaşlarla bir arada olmaya büyük önem veriyor. Bu anlamda Ramazan ayında ziyaretlerini artıran Başkan Işıksu, teravih namazını Tümen Camii’nde kıldı.  Başkan Işıksu, teravih namazı sonrası yaklaşık bir saati aşkın bir süre cemaatle sohbet etti, ardından da esnaf ziyaretinde bulundu. 

TALEPLERİ DİNLEDİ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu  Işıksu'ya ziyaret programında AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan, meclis üyeleri, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti. Cemaate ‘Hayırlı Ramazanlar’ dileklerini ileten Başkan Işıksu, vatandaşların taleplerini de dinleyerek notlarını aldı. Tümen Camii esnafına hayırlı işler ve hayırlı Ramazanlar temennilerinde bulunan Başkan Mutlu Işıksu,  çay ocakları ve kıraathaneleri de ziyaret ederek vatandaşlarla selamlaştı. Başkan Işıksu,  ziyaretlerinde camii cemaatiyle oturup çay içti ve sohbet etti.

740 SOKAK BİTİRİLDİ

AK Parti İl Başkanı Tever: "İthamlar gerçeği yansıtmamaktadır" AK Parti İl Başkanı Tever: "İthamlar gerçeği yansıtmamaktadır"

Sokakların önemli olduğunu ısrarla vurgulayan başkan Işıksu, “Bugün itibari ile 740 sokak bitti. 1. etap sonrası 2. etapta bu tarafa atlayacağız. Bu yaz hengame olacak. Bu muhite yakın olan yerlerin de sözleşmesi yapıldı. 1-2 ay sizlere eziyet edeceğiz ancak yaza kadar bir tane sıkıntılı mahallemiz kalmayacak.  Her sene 150 civarında sokak yapıyoruz. 5 yılda yaklaşık 740 sokak yenilendi.  Buralara her zaman gelen biriyim. Hedefim bütün mahallelerimizi Avrupa ülkelerinin sokakları gibi tertemiz hale getirmek. Şahsım ve ekibim gece-gündüz çalışıyoruz. Eksiğimiz olabilir. Takdir sizin.” 

BADİRELER ATLATTIK

740 sokağı yenilemenin kolay olmadığını söyleyerek sözlerine devam eden başkan Işıksu, “  İnşallah devamı gelecek. Semerciler Mahallemizi de bitirene kadar çalışmalar sürecek. Zorluklarımız var mı var. Ülke olarak çok zor badireler atlattık. Başımıza gelmeyen kalmadı. Pandemi yaşadık. Savaş dendi. 11 ilde tarihte görülmemiş bir deprem yaşadık. Zorlu bir 5 yıl geçirdik. Bunlar tabii ki mazeret değil ancak yaşanılan zorlukları da gözardı edemeyiz. Bana kızabilirsiniz ancak yine de çalışmaya devam edeceğiz. Şuan birbirimize sarılmamızın vaktidir” ifadelerini kullandı.  

Whatsapp G Rsel 2024 03 18 Saat 13.19.26 E78A10C8Whatsapp G Rsel 2024 03 18 Saat 13.19.25 Ce38B3AbWhatsapp G Rsel 2024 03 18 Saat 13.16.34 6Abb5099