Ziyarette kurumlar arası dayanışmanın pekiştirilmesi adına işbirliğinin önemine değinen Işıksu “Borsamız ile ekonomik ve sosyal alanlarda ortak projeler hazırlayıp kentimize büyük faydalar sağlayabiliriz. Hepimizin ortak amacı Sakarya’ya hizmet etmek. ” İfadelerini kullandı.

S.A.B.A.H. ve SAKTİM ekipleri deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katıldı S.A.B.A.H. ve SAKTİM ekipleri deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katıldı

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Işıksu’ya ziyaret için teşekkür etti. Başkan Genç sivil toplum kuruluşlarının il adına fayda yaratacak çalışmalarda üzerlerine önemli görevler düştüğünü belirterek “Başkanımızın ilimize yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyor, takdirle karşılıyoruz. Borsa olarak şehrimiz için yapılacak her çalışmada ve şehrin problemlerinin çözümü noktasında Belediyemizin yanındayız. Birliktelikte rahmet vardır bereket vardır. Sakarya Ticaret Borsası olarak Başkanımızla ilimize hizmet konusunda sürekli istişare kültürü içerisinde olacağız. " dedi.

Ziyaret kurumlar tarafından yürütülen projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişi ile son buldu.