Ziyaretlerin sonunda basına yazılı açıklamada bulunan Başkan Keleş;" Bildiğimiz üzere Türkiye'nin gündemlerinden şu an da en önemli olan bir diğer konu da elektrik. Biz de bu sebepten dolayı esnaf ziyaretlerimiz, hane ziyaretlerimizden ziyade kurum ve kuruluşlara da ziyaret gerçekleştirerek bol bol görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu vesileyle Sakarya Elektrik Mühendisleri Odası Sakarya Temsilciliği'ni de ziyaret ettik. 

Sakarya-Elektrik-Mühendisleri-Odasi

Uzun uzadıya gündemle ilgili konuştuk. Uzmanlık alanlarımızı kamu yararına sunmak üzere gerçekleştirebileceğimiz etkinlikler hakkında öneriler tespit ettik. Bazı konularda görüş birliğine vardık. Bu ziyaretin hemen ardından Harita ve Kadastro Mühendisleri Temsilciliğini ziyaret ettik. Gündemle ilgili konuştuk. Plan ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. 

İki ziyarette de çok verimli görüşmeler geçirdik. Misafirperverliklerinden dolayı hem Sayın Başkan Atay ve heyetine hem de Başkan İrem Serdaroğlu ve heyetine teşekkür ediyor, tüm çalışanlara başarılar diliyorum."şeklinde konuştu.

thumbnail_Sakarya-Harita-ve-Kadastro-Muhendisligi