Ferizlispor 2011 U-11 Takımı, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun düzenlediği Gelişim Ligi U-11 Karaman Grubu'nda zirveye çıkarak şampiyonluk sevinci yaşadı. Bu gurur verici başarıyı kutlamak amacıyla Ferizlispor 2011 Kulüp Başkanı Abdurrahman Kaşkaş, U11 Takımı Antrenörleri Rahmettin Baygut ve Cemil Gümüş ile beraberindeki heyet, şampiyon futbolcularla birlikte Ferizli Belediye Başkanı Mehmet Ata’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında, minik şampiyonlar Belediye Başkanı Mehmet Ata tarafından tebrik edilerek madalyaları takdim edildi. Başkan Ata, genç sporcuların azim ve kararlılıklarıyla elde ettikleri bu başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ferizlispor 2011 U11 Takımı'nın bu büyük başarısı, ilçemizin spor altyapısının ve gençlerimizin ne denli yetenekli olduğunun bir göstergesidir. Bu başarıda emeği geçen başkanımızı, antrenörümüzü ve futbolcularımızı yürekten kutluyorum. Ferizlispor'un bu başarısı beni çok mutlu etti. Minik futbolcularımızı ve teknik heyeti tebrik ediyorum. Ferizlispor'un her zaman yanında olduğumuzu ve onları desteklemeye devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. İnşallah bu başarılar daha nice başarılara adım olacaktır. Bu tür başarılar, gençlerimizin sporla iç içe olmalarının ne denli önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır. Gelecekte de genç sporcularımızın yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz,” dedi.

Ferizlispor 2011 Kulüp Başkanı Abdurrahman Kaşkaş, takımın azim ve disiplinle çalışarak bu başarıyı elde ettiğini vurguladı. Başkan Kaşkaş, sporcuların gelişiminde emeği geçen hocalara ve destek veren ailelere teşekkürlerini ileterek, “Takımımız gelecekte daha büyük başarılara imza atacak. Bu şampiyonluk, Ferizlispor'un altyapısına ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir. Hedefimiz, bu başarının devamını getirmek ve Ferizlispor'u daha üst liglere taşımaktır,” dedi.

Akyazı’da 'Fide bizden üretim sizden' projesi hayata geçiriliyor Akyazı’da 'Fide bizden üretim sizden' projesi hayata geçiriliyor

Takım hocası Rahmettin Baygut ise, bu başarının uzun süredir devam eden bir çalışmanın ürünü olduğunu dile getirerek, “Sporcularımızın azmi, disiplini ve takım ruhu ile bu noktaya geldik. Bu başarıda futbolcularımızın göstermiş olduğu özveri ve disiplin çok önemliydi. Onları bu güzel başarıya ulaştırdıkları için tebrik ediyorum. Elde edilen başarı, tüm takımın ortak çabasının bir sonucudur. Önümüzdeki dönemde de çalışmalarımıza aynı kararlılıkla devam edeceğiz,” dedi.

Şampiyonluk sevincini paylaşan minik futbolcular ve teknik heyet, başarılarını taçlandırmanın mutluluğunu yaşarken, gelecekte daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Ferizlispor 2011 U11 Takımı’nın bu başarısı, Ferizli’de spora olan ilginin ve desteğin artmasına vesile olurken, genç yeteneklere de ilham kaynağı oldu.

Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesi ve sporcuların başarılarının kutlanmasıyla sona erdi.