“Bayramların toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik duygu ve hislerinin güçlendiği, gelenek ve göreneklerimizin en güzel şekilde yaşandığı çok özel ve müstesna günlerdir.

Yeni Clio Türkiye’de tanıtıldı, Eylül'de satışta Yeni Clio Türkiye’de tanıtıldı, Eylül'de satışta

Ramazan ayı içerisinde tuttuğumuz oruçlar, teravihler ve Kadir gecesi ile dolu dolu geçen Ramazanın karşılığı olan bu bayram günlerinde küslerin barıştığı, yardımlaşmanın en ön planda olduğu, iftarların yapıldığı ve karşılığında Müslümanlara ”bayram” olarak sunulan günlerin bayram tadında geçmesini, sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini diliyoruz.

Tumbaz ; İş Dünyasındaki Üyelerimiz ve STK’ların katılacağı Geleneksel Bayramlaşma programımız Bayramın 1.Günü Saat:12:00-13:00 arasında Erenlerdeki yeni dernek binamızda gerçekleştirilecektir. Bütün üyelerimiz ve İş dünyamız davetlidir.

“Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan Bayramı’nın; ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi.