Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Şehre değer katan projeleri hayata geçiren, gelecek perspektifi ile Sakarya’ya önemli yatırımlar kazandıran Başkan Yüce, Ankara temaslarında da şehre dair bilgiler paylaşıyor. İlk olarak 24. Olağan Genel Kurulu'nda yeniden TÜRK-İŞ Genel Başkanı seçilen Ergün Atalay’la bir araya gelen Yüce, Atalay’ı tebrik ederek, başarı dileklerini iletti.

Yüce, daha sonra Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar’la görüştü. AFAD Başkanı Okay Memiş’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Yüce, Sakarya’da afetlere yönelik yapılan çalışmaları anlatarak, afetlere hazır bir Sakarya inşa etmek adına gayretle çalıştıklarını dile getirdi.

Başkan Yüce ziyaretlerinin ardından AK Parti Genel Merkezi’ne geçti. Burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ile görüşen Başkan Yüce, şu mesajı paylaştı: “Sakaryamız için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza her zaman destek olan Sayın Yavuz ile şehrimize dair istişareler gerçekleştirdik. Sakaryamızın kalkınması ve hemşehrilerimize daha iyi hizmetler sunmak adına hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Başkan Adayı Çelik, kadın girişimcilerle bir araya geldi Başkan Adayı Çelik, kadın girişimcilerle bir araya geldi

“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”7“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”5“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”6“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”4“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”3“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”“Sakaryamızın Kalkınması Için Hep Birlikte Çalışmayı Sürdüreceğiz”2