Sakarya Gastronomisi ve Lezzet Durakları Projesi için start verildi Sakarya Gastronomisi ve Lezzet Durakları Projesi için start verildi

Bülent Yaman

Hendek kalabalık günlerinden birine daha şahitlik yaptı. Bir süredir Türkiye’nin Yerli ve Milli gururu olan TOGG otomobil için ilçelerde düzenlenen tanıtım programları sonrası dün Hendek Kaymakamlık binası önünde TOGG Tanıtım programı düzenlendi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin girişimleriyle Hendek’e getirilen TOGG vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Düzenlenen program sonrası Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaret etmek için AK Parti Sakarya 28. dönem Milletvekili Ali İnci, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, ve Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı İbrahim Şahin ile birlikte bölgeye hareket eden Yüce, Muammer sencer caddesinde motosikletli gencin isteğini kırmadı.

Genç motosiklet sürücüsünden gelen istekle Başkan Ekrem Yüce, cadde üzerinde meraklı bakışlar altında caddeyi turladı. Bir süre cadde üzerinde gençlerle muhabbet eden Yüce ardından Hendek Tüm Muhtarlar derneğine geçerek Muhtarlarla bir araya geldi.