Bir dizi açılışlar için kendi kullandığı TOGG ile Sakarya caddelerinde ilerleyen Başkan Ekrem Yüce’ye AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, Sakarya Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur eşlik etti. Yerli ve Milli olmasının yanı sıra sürüş açısından ekonomik olmasına, çevreci oluşundan içindeki konfora kadar bir çok özelliği olan TOGG ilgili Halk54 Haber Merkezi’ne konuşan Başkan Yüce, “Bu gurur milletimizindir. Türkiye’nindir” dedi.

Sakarya’ya TOGG gelmesinden bu güne kadar gittiği yer yerde büyük ilgi gördüğünü anımsatan Başkan Yüce, herkesin TOGG ile hatıra fotoğrafı çektirdiğini ve yerli ve milli olması nedeniyle TOGG vatandaşların haklı bir gurur yaşadığını anımsattı. Yüce, “Türkiye Yüzyılı’nda o kadar çok atılım yaptık ki hangisini anlatalım. Savunma sanayimiz zaten aldı başını gitti. Dünya bizi izliyor. Yerli ve Milli elektrikli trenimiz raylarda güvenlik ve konforlu ilerliyor. TOGG ‘un yollara çıkması milletimizi heyecanlandırdığı kadar gurur duymasına vesile oldu” dedi.

“Bu gurur ve coşku için Türkiye Yüzyılı'nı bekledik. Bu başarının mimarını, bunun için gündüz gece çalışanları ve yüreğinde Türkiye sevdasını taşıyanları çok iyi biliyoruz. Türkiye biliyor” diye Yüce, “TOGG ile gittiğimiz her yerde coşkulu kalabalıklar bizi karşılıyor. Türkiye yoluna emin adımlarla ilerliyor” dedi. Başkan Yardımcısı Ömer Arslan ise, “TOGG beni de çok heyecanlandırdı. Yerli ve Milli olmasının yanı sıra sınıfının en iyi otomobillerinden birisi olması ayrı bir gurur” dedi.

Seçim zaferinde Sakarya sokağa sığmadı Seçim zaferinde Sakarya sokağa sığmadı

fa87938f-13b2-4b0b-9024-ed3d90581e8e