Kızılay Serdivan Kadını Teşkilatı Başkanı Şule Batur, Serdivan Kızılay kadın ekibiyle birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla deprem felaketinden etkilenerek Sakarya'ya gelen kadınları ziyaret etti.

Psikolog eşliğinde yapılan ziyarette, hem hüzünler hem sevinçler konuşulurken, depremzede kadınların yüzlerinde bir tebessüm olmaya çalıştılar.

Kadınların birbirlerini desteklemek zorunda olduğunu belirten Batur; "bugün onların tebessümlerine sebep olmaya çalıştık her daim elele vererek  güçlü kadınlarımızla güçlü yarınlara ulaşacağız herşeyin üstesinden birlikte geleceğiz birlikte güçlenip birlikte güleceğiz." dedi.

Başkan Yüce, Cengiz Kurtoğlu’na projeleri tanıttı Başkan Yüce, Cengiz Kurtoğlu’na projeleri tanıttı

Deprem felaketinin ilk gününden bu yana yurtlarını depremzedeleri misafir etmek için açan Akay Yurt'a teşekkür eden Kızılay Serdivan Kadını Teşkilatı Başkanı Şule Batur; "Bu vesile ile depremin ilk günlerinden bu yana depremzedelerimizi misafir eden çok değerli  Akay yurtları ailesine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Hem kadınlarımıza hediyeler verdik hem de kapılarına açan Akay yurda plaket taktim ettik. O yurtla ben bizzat ihtiyaçları için çok ilgilendim" dedi

defa3e2c-3871-441c-b0d6-047449a77e7cd9b07c19-777d-462b-bab4-7d951cf3a4be